E papritur/ Ilir Meta takim me Yuri Kim në seli

Aktualitet

Ilir Meta: Sot mirëprita në selinë e Partisë së Lirisë Ambasadoren e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, znj. Yuri Kim.

Ishte kënaqësi të diskutonim hapur dhe në mënyrë konstruktive mbi bashkëpunimin e Partisë së Lirisë me SHBA, në interes të forcimit dhe intensifikimit të partneritetit strategjik midis Shqipërisë dhe SHBA, përmbushjes të detyrimeve tona si vend anëtar i NATO-s, si dhe reformave prioritare të përshpejtimit të integrimit europian të Shqipërisë dhe Ballkanit Perëndimor në BE. 🇦🇱🤝🇺🇸

Mund të jetë një imazh i 6 persona, njerëz të ulur dhe njerëz në këmbë

Mund të jetë një imazh i 2 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?