SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Rama foto me Presidentin amerikan.

Kryeministri Edi Rama dhe bashkëshortja e tij Linda, janë takuar në Shtete e Bashkuara të Amerikës me presidentin Joe Biden dhe Zonjën e Parë, Jill Biden. Kreu i qeverisë shqiptare merr pjesë në sesionin e 77 të Asamblesë së Përgjithshme të OKB.

“Foto e ditës” shkruan Edi Rama, teksa ndan pamjet krah presidentit Joe Biden dhe bashkëshortes së tij, i shoqëruar nga Linda Rama.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?