Ngjela braktis emisionin: Më keni thirrur me “non grata”

Aktualitet

Spartak Ngjela, braktisi mbrëmjen e djeshme studion e emisionit të Erla Mëhillit, pas një debati me ish-deputetin Klevis Balliu. Ngjela e akuzoi Balliun si “anti-amerikan”, ndërsa ky i fundit u kundërpërgjigj duke thënë se ka diplomë amerikane. Pas disa minutash debat, Ngjela u çua dhe u largua mirëpo u rikthye edhe një herë për të marrë telefonin.

DEBATI:

Ngjela: Saliu ka humbur të drejtën e ankimit

Balliu: Ku e di ti?

Ngjela: E njoh ligjin amerikan. Unë nuk kam ardhur këtu për broçkulla. Opozita është ‘Non Grata” Blinken tha se SPAK drejtohet nga ne.

Balliu: Kur e tha?

Ngjela ngrihet nga karrigia: Natën e mirë. Vazhdoni zotëri, më keni thirrur me “Non Grata”, nuk kam punë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?