Mondi “qetëson” Spiropalin: Mos ki merak, ty nuk të vret njeri

Politike

Deputeti i PD-së Edmond Spaho replikoi me ministren e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali pas akuzave të kësaj të fundit në drejtim të ish-kryeministrit Sali Berisha.

Spiropali përmendi fjalën e një të moshuare në Pukë, për të akuzuar Berishën dhe demokratët, ndërsa Spaho i tha se atë nuk e vret njeri pasi nuk vlen.

“Doja të qetësoja zonjën Spiropali, pa merak, ty nuk të vret njeri se nuk vlen”, tha Edmond Spaho.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?