Berishës i ndërpritet fjala, acarohet Gazment Bardhi, i bie tavolinës me dorë

Politike

Kreu i PD, Sali Berisha mori fjalën në Kuvend për procedurë dhe kritikoi mënyrën se si po organizohej seanca plenare. Menjëherë më pas ai nisi ti drejtonte pyetje ministrave gjë që e bëri kryetaren e Kuvendit Nikolla t’i ndërpriste fjalën.

Duket se kjo situatë në parlament ka acaruar deputetin Gazment Bardhi, i cili sikurse duket në foto reagon duke i rënë tavolinës me dorë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?