Aktualitet

Albin Kurti, takim me Ramën në vilën 31

Kryeminisrtri Edi Rama është takuar këtë të martë me homologun Albin Kurti në Tiranë. Rama dhe Kurti janë parë në ambientet e vilës qeveritare 31.

Takimi mes dy kryeministrave ka qenë i papritur, ndërsa ende nuk dihen arsyet e takimit të tyre, por vihen re masa të mëdha sigurie të marra për mbarëvajtjen e takimit.

Kujtojmë se takimi i fundit mes dy liderëve ka qenë në 20 qershor gjatë mbledhjes së përbashkët të dy qeverive, ku u firmosën 19 marrëveshje.

Nuk dihet ende nëse Rama dhe Kurti do të mbajnë ndonjë koneferencë të përbashkët për shtyp.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania