Aktualitet

Basha: Krenarë për aleancën dhe miqësinë me SHBA

Lulzim Basha: 21 vite më parë mbarë bota u trondit nga sulmet terroriste të 11 shtatorit. Ne i bashkohemi sot përkujtimit të viktimave dhe solidaritetit me familjarët e tyre dhe kombin mik amerikan. Krenarë për aleancën dhe miqësinë tonë dhe të vendosur për të qëndruar së bashku në mbrojtjen e vlerave themelore të lirisë dhe demokracisë!🇦🇱🇺🇸#NeverForget

Mund të jetë një imazh i 3 persona, njerëz në këmbë dhe teksti që thotë "9/11/2001 2001 Never NeverForget Forget"

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania