Aktualitet

Aksident në rrugën e Arbrit, shoferja humb kontrollin e makinës dhe përfundon në humnerë

Një aksident është shënuar ditën e sotme në rrugën e Arbrit në fshatin Shkallë të Xibrit.

Bëhet me dije se një makina ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me hekurat e urës dhe më pas ka përfunduar poshtë.

Në makinë ndodhej drejtuesja e mjetit sëbashku me fëmijët e saj, që fatmirëisht nuk kanë marrë dëmtime serioze.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania