Show

Beatrix Ramosaj merr propozim nga aktori i njohur argjentinas

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj ka 710 mijë ndjekës në Instagram, duke përfshirë këtu vendor dhe të huaj.

Të gjithë e dini miqësinë që këngëtarja ka me futbollistin e njohur Neymar dhe shumë figura të tjera të njohur, por së fundmi ajo i ka tërhequr vëmendjen një tjetër artisti të madh.

Dhe gjejeni pak për kë bëhet fjalë! Për aktorin argjentinas Victorio DAlessandro.

Ajo ka publikuar një video në Instagram ku shkruan sesi një person mund të ndryshojë botën. Por ajo ç’ka ka tërhequr vëmendjen ka qenë komenti i aktorit: “Kam një propozim të madh për ty, më shkruaj”.

 

 

E si duket dyshja ka folur në privat dhe nuk e dimë se për çfarë bëhet fjalë.

Screenshot 2 17 1 579x600 1
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania