Aktualitet

Rama ndan pamje nga punimet në Liqenin e Paskuqanit

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mwngjesin e sotwm pamjet nga punimet nw kantierin e Liqenit të Paskuqanit.

Ai thotë se në këtë zonë do të ndërtohet një pedonale e re, ambiente e pushimit dhe korsi për biçikleta për qytetarët.

“MIRËMËNGJES

dhe me kantierin e Liqenit të Paskuqanit ku po punohet për pedonalen e re, ambientet e pushimit dhe korsinë e biçikletave, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama në fotot që shpërndan në Facebook.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania