AktualitetPolitike

“Ndihesh i vjedhur? Eja edhe ti!” Meta, fton qytetarët në protestën e 13 shtatorit

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, fton qytetarët në protestën e 13 shtatorit. Ditën e sotme ka publikuar dhe spotin e protestës, duke riktheksuar edhe njëherë arsyet e saj.

Afera e inceneratorëve është “kryevepra” e korrupsionit. Është vjedhja më e madhe që u është bërë qytetarëve shqiptarë

Popullit i kërkojnë të kursejë ndërsa Qeveria nuk ndalet së vjedhuri në kulmin e krizës.

Të gjithë në protestë më 13 shtator, ora 18:00, tek inceneratori i Tiranës!

 

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania