Braçe: “Përse i shtrenjtoni drutë për zjarr?”

Aktualitet

Në një reagim në Facebook Erion Braçe ka reaguar ashpër lidhur me rritje e çmimit të druve të zjarrit. Ndërsa shtron pyetjen përse është rritur çmimi Braçe ironizon duke u shprehur: Çfarë doni të thoni është rritur çmimi i ushqimit për pemët”.

Statusi:

PO ÇMIMIN E DRUVE TE ZJARRIT

PERSE E RRISNI???

Cfare do thoni, eshte rritur cmimi i ushqimit per pemet?

Mos u beni idiote!

Do thoni qe eshte rritur euro dhe dollari edhe me shume?

Mos u beni qesharake!

Aaaaaa pooo, eshte rritur nafta per transport dhe benzina per sharra;

Kete do thoni?

Po si nuk doli njeri tu bejne llogarine;

Sa nafte e sa benzine harxhoni qe nga 3500 leke e keni cuar cmimin e druve 7000 leke;
200%!!!!
Eshte GRABITJE E GRABITJET NDESHKOHEN!

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?