Ylli i televizionit australian: Nuk pendohem që kam fjetur me 700 meshkuj

Show Te tjera

Australiania Belinda “Love” Rygier pretendon se ka fjetur me mbi 700 burra ndërsa luftonte me varësinë ndaj seksit, që “sundonte” jetën e saj.

Rygier, e cila u shfaq si konkurrente në Bachelor Australia 2017, tregoi se është beqare prej 15 muajsh.

Në kulmin e varësisë ndaj seksit, kur aplikacionet e takimeve nuk ishin ende të disponueshme, Belinda pranoi se dilte në klube 6 netë në javë me shpresën për të gjetur dikë për t’u lidhur. Në një interviste në emisionin radiofonik You’re a Grub Mate!, 37-vjeçarja tha se “nuk e kuptoi që kishte një problem derisa u shërua.”

  • foto galeri
  • foto galeri

Më pas shtoi: “Kur u shërova mendova se ishin disa trauma nga e kaluara ime që po më shkaktonin varësinë ndaj seksit. Sundoi jetën time, isha e varur.”

 

Belinda pranoi se janë mbi 700 meshkuj me të cilët ka kryer marrëdhënie seksuale.

 

Megjithatë, ajo tha se “nuk i vjen turp” nga numri i partnerëve seksualë që ka pasur dhe se “ende ka dëshirë të lartë seksuale”.

Belinda theksoi: “Unë do të bëj seks sërish, por me dikë me të cilin kam lidhje.”

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?