Ilir Meta uron Bill Klinton për ditëlindjen

Aktualitet

Shumë urime Presidentit Bill Clinton, mikut të madh të shqiptarëve, me rastin e 76-vjetorit të lindjes.
I lumtur të bashkëpunoja me të në të mirë të kombit tonë dhe forcimit të marrëdhënieve shqiptaro-amerikane!
Shëndet të plotë dhe jetë sa më të gjatë! 🇦🇱🇺🇸

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?