Rama: Shikoni plazhin model të Shëngjinit

Aktualitet
Kryeministri Edi Rama e nis ditën me disa pamje nga plazhi i Shëngjinit në Lezhë dhe nuk kursen lëvdatat për kryebashkiakun Pjerin Ndreu. Ai thotë se atje ka një model pastërtie të konsoliduar falë punës së Ndreut.

“Mirëmëngjes dhe me bregdetin e Shëngjinit, një model i konsoliduar pastërtie falë përkushtimit e këmbënguljes së kryetarit të Bashkisë së Lezhës, ku këtë verë ka më shumë se kurrë më parë turistë shqiptarë e të huaj, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Total 1 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?