LAJM I FUNDIT – Të shtëna me armë zjarri pranë “Elbasan Arena”, raportohet për viktima

Aktualitet

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pak minuta më parë në qytetin e Elbasanit, pranë stadiumit kombëtar “Elbasan Arena”. Newsbomb.al mëson se në vendngjarje ka forca të shumta policie dhe ambulanca.

Zona është rrethuar me shirita skenë krimi dhe një person qëndron ende në tokë. Dyshohet se shkak ka qenë një konflikt i çastit që ka degjeneruar në përdorimin e armëve të zjarrit. Personi që dyshohet se ka humbur jetën, qëndron i gjakosur pranë makinës së tij.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?