Braimllari në Kamëz: Rilindja vrau shpresën, mbolli varfëri dhe krim.

Politike

Sekretari organizativ i Partisë së Lirisë Endrit Braimllari zhvilloi nje takim me qytetarët në Kamëz ku akuzoi qeverinë se ka mbjellë mjerim e krim.

“Në Kamëz ku largimi masiv i të rinjve ndihet më shumë se kudo.

Rilindja vrau shpresën, mbolli varfëri dhe krim.

Organizimi i Partisë së Lirisë në Kamëz do të kthej shpresën, do ti japë mundësinë e përfaqësimit shumë të rinjve me qëllim që ta ndërtojnë të ardhmen në Shqipëri.

Më shumë shanse dhe mundësi punësimi për rininë🇦🇱

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?