istanbul escort
E enjte, 29 Shtator, 2022

Brozovic apo Asllani? Inzaghi ka vetëm një dilemë përpara startit, rikthehet edhe De Vrij

Sport
Lajme të mira në shtëpinë e Inter në vigjilje të startit të sezonit në Serie A: Marcelo Brozovic dhe Stefan de Vrij kanë punuar me pjesën tjetër të grupit, me objektiv të jetë të pranishëm në sfidën kundër Lecce. Gjithçka po shkon sipas parashikimeve, madje edhe më mirë, pasi kroati ishte parashikuar të zbriste në fushë të mërkurën ose të enjten.

Pavarësisht këtij fakti nuk është ende e qartë nëse Inzaghi do të nxitojë për ta hedhur në fushë, apo do presin rikuperimin e tij të plotë të kroatit, në një kohë Asllani është gati.

Brozo
Lajme të mira në shtëpinë e Inter në vigjilje të startit të sezonit në Serie A: Marcelo Brozovic dhe Stefan de Vrij kanë punuar me pjesën tjetër të grupit, me objektiv të jetë të pranishëm në sfidën kundër Lecce. Gjithçka po shkon sipas parashikimeve, madje edhe më mirë, pasi kroati ishte parashikuar të zbriste në fushë të mërkurën ose të enjten.

Pavarësisht këtij fakti nuk është ende e qartë nëse Inzaghi do të nxitojë për ta hedhur në fushë, apo do presin rikuperimin e tij të plotë të kroatit, në një kohë Asllani është gati.

299166761 5785033218213436 2988740270384933668 N

I njëjti diskutim edhe për Stefan de Vrij, i cili mori një goditje në kavilje, por zbriti menjëherë në fushë duke punuar me grupin. Nëse prezenca e Brozovic nuk është e sigurt nga minuta e parë, për holandezin nuk ka asnjë dyshim, Inzaghi i ka rezervuar një fanellë titullari.

Pjesa tjetër e ekipit nuk ndryshon, Dumfreis-Gosens nga krahët, Brozovic ose Asllani do ti bashkohen Barella-s dhe Calhanoglu në mesfushë, ndërsa Lautaro dhe Lukaku do të formojnë dyshen e sulmit.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

konya escort
ısparta merkez escort yalvaç escort bulancak escort çorum merkez escort biga escort kadirli escort elazığ merkez escort zonguldak merkez escort zonguldak ereğli escort kozluk escort afyon merkez escort sandıklı escort yakutiye escort palandöken escort altınordu escort ünye escort ortahisar escort bergama escort ödemiş escort mudanya escort serik escort erdemli escort kırıkhan escort samandağ escort alaşehir escort soma escort salihli escort canik escort çarsamba escort kapaklı escort akyazı escort erenler escort çiğli escort yenimahalle escort gebze escort girne escort derince escort gaziemir escort fethiye escort buca escort lefkoşa escort atakum escort gölcük escort pursaklar escort izmit escort bandırma escort akçaabat escort kızıltepe escort artuklu escort odunpazarı escort tepebaşı escort milas escort pamukkale escort merkezefendi escort adapazarı escort serdivan escort süleymanpaşa escort çerkezkoy escort efeler escort nazilli escort söke escort kuşadası escort ipekyolu escort erciş escort onikişubat escort dulkadiroğlu escort karesi escort altıeylül escort balikesir edremit escort ilkadım escort bafra escort yunusemre escort akhisar escort turgutlu escort şehzadeler escort antakya escort iskenderun escort defne escort dörtyol escort kayapınar escort bağlar escort yenişehir escort tarsus escort toroslar escort yenişehir escort akdeniz escort silifke escort mezitli escort darıca escort körfez escort gölcük escort şahinbey escort şehitkamil escort haliliye escort siverek escort bosna escort selçuklu escort meram escort ereğli escort seyhan escort yureğir escort çukurova escort sarıçam escort ceyhan escort kozan escort kemer escort alanya escort lara escort side escort manavgat escort fethiye escort konyaaltı escort osmangazi escort görükle escort nilüfer escort yıldırım escort inegöl escort gemlik escort karabağlar escort bayraklı escort torbalı escort menemen escort çankaya escort mamak escort altındağ escort gölbaşı escort kızılay escort bor escort keşan escort