Pushuesi i thyen brinjët pronarit të hotelit në Himarë

Aktualitet

Shkak dyshohet se është bërë konflikti pasi pronari i hotelit nuk ka lejuar që në dhomën ku qëndronte emigranti shqiptar nga gjermania te futeshin dhe dy te tjere.

Pronari i ka thënë se pagesa në hotel ishte bërë për 2 persona, dhe jo për 4, por pushuesi ka nisur ta qëllojë pronarin 70-vjeçar të hotelit duke i shkaktuar thyerje të brinjëve dhe çarje në trup.

Ngjarja është rrëfyer nga disa dëshmitarë në vendin e ngjarjes, por deri tani është e paqartë nëse është raportuar apo jo në polici.

Total 3 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?