Shqiptari godet me thikë grekun në mes të rrugës

Bota Rajoni

Një shqiptar është përfshirë në një derr mbrëmjen e djeshme në qendër të Spartës në Greqi. Sipas mediave greke mësohet se shqiptari është konfliktuar me një shtetas grek dhe e ka goditur atë me thikë.

Si pasojë shtetasi grek ka mbetur i plagosur rëndë dhe është dërguar menjhëherë në spital, aty ku dhe po merr ndihmën e nevojshme, ndërkohë shqiptari është vënë në prangat e policisë.

Ende nuk bëhet me dije shkaku i sherrit mes tyre, por dyshohet se shqiptari ka qenë nën efektin e lëndëve narkotike.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?