E FUNDIT / Plas grushti në Vlorë: Dy persona ngacmuan gratë e martuara në plazh, përfundojnë të gjakosur në spital

Aktualitet

Sërish trazira në Vlorë në këto ditë të nxehta të gushtit.

Së fundmi një grup pushuesish janë konfliktuar fizikisht me njëri tjetrin, në “Vega Beach”, ku ka pasur edhe të gjakosur për shkak të sherrit me shqelma e grushte.

Për shkak të këtij sherri janë bërë dy persona, që dyshohet se kanë ngacmuar dy gra.

Këtë skenë të turpshme e kanë parë bashkëshortët dhe familjarët të cilët kanë ndërhyrë dhe janë konfliktuar me dy të rinjtë.

“Sot, në spitalin e Vlorës, janë paraqitur për ndihmë mjekësore shtetasit A. B., 38 vjeç dhe K. A., 42 vjeç, të cilët dyshohet se janë konfliktuar fizikisht, për motive të dobëta, me tre shtetas të tjerë, ende të paidentifikuar, në plazhin e quajtur “Vega”, Vlorë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?