SPRINT NEWS ALBANIA

Sport

Tifozët e Shkëndijës dhurojnë spektakël, stadiumi suedez “

Shkëndija mori një barazim 1-1 ndaj AIK, në sfidën e parë të turit të 3-të të Conference League. Sfida e luajtur në Suedi dhuroi emocione, por në fund nuk pati fitues.

Në shkallët e stadiumit të Friends Arena nuk munguan simbolet kuqezi. Në Solna ishin të pranishëm disa tifozë të Shkëndijës, të cilët nuk hezituan të mbanin në duart flamuj shqiptarë.

Ndeshja e kthimit do të luhet pas një jave dhe me siguri edhe në aktin e kthimit, lojtari i 12-të i skuadrës së Shaqirit do të dhurojë spektakël.

Shkëndija mori një barazim 1-1 ndaj AIK, në sfidën e parë të turit të 3-të të Conference League. Sfida e luajtur në Suedi dhuroi emocione, por në fund nuk pati fitues.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?