SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Pas sherrit me pronarin në Ksamil, punonjësja i djeg makinën

Një automjeti në garazhin e një hoteli i është vënë zjarri. Dyshohet se ngjarja ka ndodhur pas një konflikti për motive të dobëta mes punonjës së hotelit dhe pronarit.

Uniformat blu bëjnë me dije se shtetasja A. B. (e punësuar në këtë hotel), i ka vënë zjarrin një automjeti të markës “Seat”, në pronësi të shtetasit K. Xh. (pronari i hotelit), banues në Sarandë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Sarandë/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 09:20, në Ksamil, në garazhin e një hoteli, dyshohet se pas një konflikti për motive të dobëta, shtetasja A. B. (e punësuar në këtë hotel), i ka vënë zjarrin një automjeti të markës “Seat”, në pronësi të shtetasit K. Xh. (pronari i hotelit), banues në Sarandë.

 

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?