Plagoset me thikë 17-vjeçari në Korçë

Aktualitet

Një 17-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë mbrëmjen e sotme në qytetin e Korçës.

Sipas policisë, dyshohet se 17-vjeçari është plagosur me mjet prerës gjatë një konflikti fizik. Ai ka shkuar vetë për mjekim në spitalin e qytetit.

“Më datë 04.08.2022, rreth orës 21:10, në Spitalin e Korçës, ka shkuar për mjekim një 17-vjeçar, banues në Korçë, që dyshohet të jetë dëmtuar me mjet prerës, në qytetin e Korçës, gjatë një konflikti fizik, i cili aktualisht ndodhet nën kujdesin e mjekëve”, njofton Policia e Korçës.

Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?