Policia greke gjen parcelën “gjigande” me hashash, arrestohet një shqiptar

Rajoni

Autoritetet policore të Greqisë kanë zbuluar një plantacion të ri dhe shumë të madh hashashi.

Në një zonë tejet të vështirë malore të Viotisë, punonjësit e policisë së Sigurimit të Kalkidës, lokalizuan një plantacion me mbi 2200 fidanë kanabis.

Gjatë operacionit të punonjësve të policisë që kishin vënë në vëzhgim diskrete zonën, u arrestua një shqiptar, që sipas informacioneve të para dyshohet se kishte shkuar atje për kujdesin e bimëve.

 

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?