Kreu Legalist: Të gjithë në mbështetje e përkrahje të Policisë Kosovës

Shkrime Te tjera
Nga Shpëtim AXHAMI: /JemiNjë🇦🇱🇽🇰
Të gjithë në mbështetje e përkrahje të Policisë Kosovës dhe të institucioneve të sigurisë në Kosovës që po punojnë për të garantuar qetësinë dhe sundimin e ligjit brenda një shteti sovran të pavarur.
Destabilizimi i intereson vetëm Vuqiçit dhe atyre prej nga vetë ai ushqehet nëpërmjet lidhjes Beograd-Moskë.
Pavarsia e Kosovës është një realitet i mbyllur dhe i padiskutueshëm, Serbia të kërkoj falje për krimet e bëra dhe të njoh këtë pavarsi.
Serbia gjithashtu, le të lërë me një anë provokimet e kota dhe nëse do le të i përshtatet bashkëpunimit me reciproritet për një paqe dhe stabilitet rajonal në vazhdimësi.
Nderkombëtarët le ta shikojnë mirë se çfarë do të thotë serb e Serbi.
JemiNjë🇦🇱🇽🇰
Mund të jetë një imazh i 9 persona, njerëz në këmbë dhe rrugë
Total 2 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?