Erion Braçe thumbon Ahmetaj-n: Globi rrotullohet

Aktualitet

Pas njoftimin te Rames per shkarkimin e zëvendëskryeministri Arben Ahmetaj, vjen një reagim nga deputeti i PS-së, Erion Braçe.

Ky i fundit, i njohur për notat kritike edhe ndaj qeverisë së tij, nuk i ka kursyer ironitë.

Përmes një mesazhi në “Facebook” Braçe shkruan se globi rrotullohet, duke kujtuar kështu faktin se ai u shkarkua nga detyra e zëvendëskryeministrit, dhe në vend të tij u emërua Ahmetaj.

“RRETH E RRETH PERQARK,
GLOBI RROTULLOHET;
DITE ME DITE, RROTULLOHET!”, shkruan Braçe.

  • foto galeri
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?