Fatbardh Kadilli kandidat për bashkinë Tiranë?!

Aktualitet Intervista Politike

I ftuar mbreme ne emsionin “Zone e Lire” e moderatorit Arian Cani, ish deputeti i PD, Fatbardh Kadilli,  ka deklaruar se, nuk eshte se nuk eshte ne planet e mia kandidimin im per Bashkine e Tiranes si perfaqesues i opozites. Kam bere konsultime dhe me persona te tjera brenda opozites dhe besoj se do kem dhe mbeshtetjen e Berishes.

Une e shikoj veten si faktor bashkimi te opozites dhe pse kam qene shume kritik si ndaj Bashes ashtu dhe ndaj Berishes. Antimodeli ndaj Erion Veliaj mjafton te ejsh nje njeri i dnershem dhe i vertete dhe mos jesh produkt i te tjereve, por i vetes-deklaroi Kadilli.

E kam bindje se une do te jem katalizator i bashkimit te opozites, pasi une jam produkt i vetes dhe nuk jam produkt i konjukturave dhe lidhjeve okulte./sprint.al/

Per me teper ndiqni intervisten:

 

 

 

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?