SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Atentati ndaj Nuredin Dumanit, si e kujton shoku i tij Henrik Hoxhaj, zbardhet rrëfimi.

Dy dëshmitë e Nuredin Dumanit dhe Henrik Hoxhaj kanë zbardhur një sërë krimesh të rënda, vrasje, atentate e shpërthime në disa qytete të Shqipërisë.

BalkanWeb” sjell një pjesë të rrëfimit të Henrik Hoxhaj, tashmë i penduar i drejtësisë për ditën e atentatit ndaj Dumanit, ku u nisën për të vrarë Elton Kilën, i njohur ndryshe si “Oti”.

Por pasi nuk kanë mundur ta gjejnë shënjestrën, Hoxhaj ka marrë njoftimin se Dumani ishte plagosu

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?