Bogdani takon ish Kryeministrin e Kanadasë në Berlin

Aktualitet

Gerti Bogdani po zhvillon disa takime ne Gjermani.  Lajmin e ben te ditur vete Bogdani gjate nje postimi ne rrjetet sociale

Postimi i plote:

Me ish Kryeministrin e Kanadase, Stephen Harper, duke diskutuar situaten & problemet ne Shqiperi dhe viziten e tij se shpejti ne vendin tone!

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?