VIDEO/ Regjimi komunist i kishte vrarë babanë dhë dy vëllezërit.

Aktualitet
Kryetari i Legalitetit. Shpëtim Axhami, Gjatë një vizite zyrtare në SHBA, i jep në emër të kryesisë së PLL, Çertifikatë Mirënjohje Zogistit-Legalist, veteranit dhe njëkohësisht nënkryetar i PLL-SHBA z.Ndrec Gjergji.
“Për kontributin e pazëvendësueshëm në emër të kauzës” Mbretërore Zogiste.
Ardhur në Amerikë në fillim të viteve ‘60 pasi regjimi komunist i kishte vrarë babanë dhë dy vëllezërit.
New York me 10.6.2022

Total 3 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?