Rama: “Sa turp kjo çështje bullgare”!

Aktualitet Politike

Kryeministri Edi Rama ka reaguar per Samitin e BE qe do te nise pas pak, ku do te vendoset nese do te çelen apo jo negociatat për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut

REAGIMI

Është një ditë e re në Evropë, por jo në Bullgari! Sa turp për Evropën kjo çështje bullgare! Në mes të një lufte shumë të nxehtë në oborrin e pasmë të Evropës, një vend i NATO-s rrëmben dy vende të tjera të NATO-s nën mbikëqyrjen e 26 vendeve të BE-së që qëndrojnë të qetë në një shfaqje të frikshme impotence!

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?