Vllaznia fiton Kupën e Shqipërisë

Sport

Presidenti Ilir Meta ka uruar Vllazninë për fitoren në Kupën e Shqipërisë.

Kreu i Shtetit në një postim në rrjete sociale, shkruan se ky trofe është i rëndësishëm për historinë e klubit legjendar. Më tej ai e uron ekipin Shkodran për përfaqësim më dinjitoz në sfidat ndërkombëtare.

Postimi i Ilir Metës:

Urime KF Vllaznia! Urime Shkodra! Urime tifozëve kuqeblu!
Fitorja e Kupës së Shqipërisë, një trofe i rëndësishëm për historinë e lavdishme të klubit legjendar!
Suksese të reja dhe përfaqësim dinjitoz në sfidat ndërkombëtare!

 

 

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?