Degradon sherri, vajza përplas me makinë të dashurin

Rajoni

Një ngjarje e pabesueshme ka ndodhur në zonën e Evias, Greqisë, mbrëmjen e së dielës. Mediat fqinje raportojnë se një vajzë e re ka plagosur rëndë të dashurin e saj pasi e ka përplasur me makinë.

Gjithçka ka nisur pas një sherri, ku më pas e reja i ka dhënë gaz makinës dhe e ka marrë përpara partnerin, duke e lënë më plagë të rënda në pjesën e kraharorit.

I riu është transportuar në gjendje të rëndë në Spitalin e Përgjithshëm të Chalkidos.

 

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?