Rama pret sot Presidentin e KE, ja axhenda

Aktualitet

Presidenti i Këshillit Europian, Charles Michel do të zhvillojë sot një vizitë zyrtarë në Tiranë.

Mësohet se në orën 10:15 do të zhvillohet Ceremonia në bulevardin pranë Kryeministrisë.

Në orën 10:30, do të ketë një takim kokë më kokë dhe takim i dy delegacioneve.

Agjenda e plotë:
Ditën e sotme Kryeministri Edi Rama mirëpret Presidentin e Këshillit Europian Charles Michel në një vizitë zyrtare në Tiranë.

 

 

 

-Në orën 10.15, në bulevardin pranë Kryeministrisë do të zhvillohet Ceremonia e Mirëseardhjes.

-Në orën 10.30, takimi kokë më kokë dhe takimi i dy delegacioneve.

-Në orën 11.15, konferenca për shtyp.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?