Aktualitet

Deputeti i PD i përgjigjet Kokalarit: Diskutim si në 1945 ku shqiptarët pritën për 45 vite.

Deputeti demokrat Arbi Agalliu iu përgjigj sot aktivistes Evi Kokalari e cila deklaroi se nga Kuvendi Kombëtar i PD-së se demokratët duhet të bëjnë durim derisa të largohet administrate e Joe Biden.

Në një status në faqen e tij në Facebook ai shkruan se kjo është një sjellje e papranueshme dhe ky diskutim është i njëjtë me ato të diktaturës.

Statusi i Agalliut

Si mund të thuash që President Joe Biden ka uzurpuar Shtëpin e Bardhë???
Si mund të thuash që duroni sa të ik Administrata e Presidentit Biden???
Diskutim si në 1945 ku shqiptarët pritën për 45 vite.
E pa pranueshme kjo sjellje dhe ky diskutim si në diktaturë ku sulmohej Presidenti i SHBA.
SHBA janë simbol i demokracisë pavarsishtë se cili është president, sepse ai zgjidhjet me votë të lirë e të ndershme.

Total 3 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania