AktualitetPolitike

Zbulohet platforma e Alibeajt për bashkimin e PD-së

Zbardhet platforma e propozuar nga kreu i grupit parlamentar të demokratëve, Enkelejd Aliebaj ku parashtrohen disa opsione për zgjidhjen e krizës dhe bashkimin e Partisë Demokratike. Gazetari Osman Stafa ka siguruar për BalkanWeb propozimet në letër, që iu janë përcjellë deputetëve të PD-së.

Sipas Alibeajt, hapi i parë për bashkimin e demokratëve është certifikimi i anëtarësisë aktuale si dhe rikthimin e të përjashtuarve ne parti si dje anulimi i zgjedhjeve te njeanshme në bazë.

  • foto galeri
  • foto galeri
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania