Berisha: Nëse më votojnë, do drejtoj PD-në!

Aktualitet

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shpjeguar duke dhënë detaje për procesin e nisur atë të Reformimit të PD.

I ftuar në “ABC News”, Berisha tha se  do të ketë ndryshime të thella statutore.

Reformimi i PD. Nga kryetarokraci në demokraci. Synohet që vendimet t’i kalojnë anëtarsisë dhe votës së lirë dhe jo kryetarit. Ndryshime të thella statutore. Në bisedime me miqtë e mi amerikanë do të vijë një kompani vetëm për Primaret.

Bashkimi i PD

 

 

 

Ata që më thotë të iki ata janë tek-tuk. Gjithccka që po ndodh në PD po përmbysin konceptet ekzistuese. Berishën nëse votojnë do të jetë kryetar

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?