Shqipëria Merr Frymë Lirisht/ Bashkohet Donaldi Me Borën

Aktualitet

Bora dhe Donaldi kanë qenë çifti më i komentuar gjatë muajve të fundit. Puthja e famshme në shtëpinë e “Big Brother” dhe më pas ndarja e tyre përmes ekranit, ka mbajtur shqiptarët të mbërthyer pas të rejave të fundit të çiftit.

Disa ditë më parë u tha se Donaldi dhe Bora ishin takuar në shtëpinë e moderatores, pasi automjeti i aktorit ishte parë poshtë pallatit të saj.

Më pas u aludua se çifti kishin udhëtuar bashkë drejt Zvicrës, mirëpo as Donaldi dhe as Bora nuk kanë reaguar në lidhje me këto thashetheme.

Dhe sa i përket titullit të këtij lajmi, epo GËZUAR 1 PRILLIN!/ newsbomb.al/

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?