Një Pakistanez me peshë 440 kg ha 8 pula dhe 46 vezë në ditë (VIDEO)

Bota Kuriozitete

Nje pakistanes ne moshe te re, peshon 440 kilogram .

Nje mbipeshe shume e ralle kjo. Ai tregon per veten e tij se mund te haj 8 pula dhe 46 veze ne dite, pamja e tij eshte shum e cuditshme ku tregon edhe fuqin qe ka…

Total 3 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?