“Shtëpia e Lirisë” kërkon interpelancë me Ramën

Aktualitet Politike

Grupi politik Shtëpia e Lirisë kërkon interpelancë me Ramën për përballimin e krizës ekonomike në vend pas rritjes së çmimeve.

Në letrën që i kanë dërguar kryetares së Kuvendit Lindita Nikolla ata kanë listuar 3 çështje:

Paketa e masave për përballimin e krizës, gjendja e rezervave materiale të shtetit dhe gjendja e rezervës së sigurisë së naftës.

Kërkesën për interpelancë e kanë firmosur 9 deputetë. 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?