SPRINT NEWS ALBANIA

EROSShowTe tjera

Më seksi se kurrë, e fejuara e futbollistit anglez “ndez” tifozët e Romës

E fejuara e anglezit Meitlind-Najëls, Katia, është bukuroshja që ka arritur menjëherë t’i rrëmbejë zemrat me fotot e saj “hot” në rrjetet sociale.

 

Bukuroshja gjithmonë shfaqet me foto provokuese dhe të nxehta. Me anë të kësaj, ajo ka marrë një vëmendje të madhe në Romë, që në kohët kur flitej për transferimin e anglezit në kryeqytet.

Me ardhjen e tij, tifozët janë gëzuar dyfish, sepse përveç se një lojtari të talentuar, do të kenë dhe një bukuroshe të zjarrtë në qytetin e tyre.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?