Aktualitet

Meta-Kryemadhi urojnë Shën Valentinin: Gëzuar nga ne!

Presidenti Ilir Meta uron ditën e Shën Valentinit me bashkëshorten e tij, kryetaren e LSI Monika Kryemadhi. Me një foto të shkrepur ndoshta verën e këtij viti, çifti shfaqen të qeshur dhe të përqafuar me njëri-tjetrin.

“Gëzuar Shën Valentinin nga ne”, shkruan presidenti mbi foto dhe e shoqëron me një figurë “me zemër”.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania