Zbulohet propozimi i degës së Partisë Demokratike në Rrogozhinë

Politike

Pas dega e PD në Durrës propozoi Luan Hotin si kandidat për kryetar bashkie në zgjedhjet e 6 Marsit, ëhstë zbuluar edhe kandidati i propozuar nga PD në Rrogozhinë.

Ferdinand Saraçi ëhstë emri i propozuar nga anëtarët e PD në Rrogozhinë, ndërkohë që emri i tij i është dërguar për miratim Kryesisë.

Emri i tij dhe i kandidatëve të tjerë për 6 bashkitë do të shqyrtohet dhe më pas për ta do të merret vendimi nga Kryesia.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?