Spartak Braho përfundon në SPAK pas deklaratës së fortë

Aktualitet

Ish-deputeti socialist, Spartak Braho, ka përfunduar në Prokurorinë e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit, pas deklaratës së tij të fortë se në protestën e 8 janarit të organizuar nga Sali Berisha do të vritej një deputet në oborrin e PD-së.

Komisioni i Rithemelimit i Partisë Demokratike ka depozituar një kallëzim penal ndaj Spartak Brahos. Ka qenë deputeti Flamur Noka, i cili depozitoi pranë Gjykatës së Posaçme Antikorrupsion kërkesë-padinë për Brahon.

  • foto galeri
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?