Aktualitet

Meta në krahë të Sulejman Memës: Frymëzim për brezat

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, vijon të jetë aktiv në rrjetet sociale, duke shprehur mendimin e tij në lidhje situatën e fundit, ku në qendër të vëmendjes është kthyer gara për kreun e ri të FSHF-ës. Meta postojë një foto me Sulejman Memën, snajperin bardheblu, siç e cilëson Presidenti:

Capture

Me Sulejman Memën snajperin e bardhë e bluve, që gjithë jetën ia ka kushtuar sportit.
Mirënjohje Familjes së madhe Mema, që breza të tërë i ka shërbyer sportit dhe futbollit në veçanti për të arritur majat më të larta.
Mirënjohje edhe të gjithë trajnerëve dhe drejtuesve të sportit shqiptar, që pavarësisht sakrificave të jashtëzakonshme, nuk ndalen se frymëzuari dhe edukuar brezat e rinj me vlerat më të mira sportive. ⚪

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania