Politike

Basha ndan videon nga takimi në Korçë: Bashkë për institucione të forta

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka ndarë në ‘Facebook’ video nga takimi i zhvilluar mbrëmjen e së mërkurës nga takimi me demokratët në Korçë.

Basha shprehet se bashkë me demokratët janë të vendosur për demokraci dhe institucione të forta.

‘Bashkë për të ardhmen! Për demokraci, institucione të forta, ekonomi të lirë dhe një politikë për njerëzit, që na bashkon rreth vlerave dhe shpresës për një Shqipëri më të mirë’, shkruan Basha.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania