VIDEO-VIRALE/ Futbollisti përplaset me Sarrin, trajneri bie në tokë

Sport

Lojtari i Udineses, Pussetto ishte në duel shpejtësie me Lazzarin dhe ky i fundit e shtynë Pussetton.

Sarri ndodhej pranë lojtarëve kur për fatin e tij të keq, Pussetto humbet ekuilibrin dhe e përplas teknikun me sup duke e hedhur në tokë, madje duke ia hedhur dhe syzet të cilat u thyen.

Në plan të parë dukej një goditje e ashpër por Sarri është çuar dhe i ka dhënë dorën lojtarit duke shkëmbyer dhe buzëqeshje.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?