PD Kukës feston 31-vjetorin e themelimit (FOTO)

Aktualitet Politike
Partia Demokratike Dega Kukës festoi sot 31 Vjetorin e themelimit të Degës Kukës në nderim të 15 nismëtarëve të cilët morën guximin dhe iniciativën e tyre me 5 Janar të vitit 1991! Në shtëpinë e Myftar Gjanës si i deleguar dhe nismëtarët:
Mund të jetë një imazh i 8 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme
Urim Muja, Arben Meshi, Behar Duma, Isa Elezi, Bajazit Cahani, Sulejman Dida, Aneta Ahmati, Abdullah Nerguti, Mersim Gjana, Kamber Elezi, Isuf Spahiu, Besnik Elezi, Sul Petku, Ramadan Koldashi, Selim Istrefi.
Mund të jetë një imazh i 16 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme
Në këtë përvjetor feste na nderuan me pjesëmarrjen e tyre Drejtuesi politikë i Qarkut Kukës Z. Flamur Hoxha njëkohësisht edhe sekretar organizativ i PDSH-së.
Nga themeluesit Z. Mersim Gjana.
Ish Deputeti Azgan Haklaj nga Tropoja.
Ish kandidati Sokol Dida nga Hasi.
Mund të jetë një imazh i 10 persona dhe njerëz në këmbë
Nderim e mirënjohje përjetë themeluesve e kontribuesve te Partisë Demokratike deges tonë.
Mund të jetë një imazh i 1 person
Demokratët do bashkohen për të festuar së bashku dhe do të fitojnë kundër regjimit të kësaj qeverie!
Mund të jetë një imazh i 1 person dhe në këmbë
Mund të jetë një imazh i 1 person
Mund të jetë një imazh i 3 persona dhe njerëz në këmbë
Mund të jetë një imazh i 7 persona, njerëz të ulur, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?