Rama mbledh ministrat në një lokal në ish-Bllok

Aktualitet

Kryeministri Edi Rama e ka nisur punën për vitin e ri të 2022. Bëhet me dije se kryeministri ka mbledhur ministrat në një lokal në ish-Bllok.

Burime për media bëjnë me dije se Rama do flasë  me ministrat për rifillimin e punës si dhe për objektivat që ka qeveria për këtë vit.

Kujtojmë se javën e fundit të dhjetorit, pak para se të nisnin pushimet kreu i qeverisë mblodhi kabinetin qeveritar për bilancin 100 ditor.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?